Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Montreux > Hotel Eden Palace au Lac

Informace o Hotel Eden Palace au Lac

Vítáme Vás na stránce Hotel Eden Palace au Lac na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Eden Palace au Lac, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Eden Palace au Lac, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Eden Palace au Lac.

  • Hotel Eden Palace au Lac

Hotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Palace au Lac Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Eden Palace au Lac
Ulice:  11, Rue du Théâtre
Město:  1820 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3482 Kč
143 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Eden Palace au Lac je hotel z období Belle Époque, který byl otevřen v roce 1896. Nachází se v Montreux, přímo u jezera a jen 5 minut chůze od vlakového nádraží. Nabízí restauraci s terasou u jezera, zahradu s malým bazénem a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ze všech pokojů se otevírá výhled na jezero nebo na město a na hory. V hotelu je restaurace, bar a salonek Chez Gaston, kde se podávají vynikající pokrmy a široký sortiment nápojů. Posedět lze uvnitř nebo na velké terase. Hosté mohou v rámci Montreux zdarma cestovat veřejnou dopravou. Mají také volný a neomezený vstup do fitcentra, které nabízí Grand Lake Hotel Excelsior.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter