Informace o Bon Port

Vítáme Vás na stránce Bon Port na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bon Port, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bon Port, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bon Port.

  • Bon Port

Bon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - HotelyBon Port Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bon Port
Ulice:  Rue du Theatre 4
Město:  1820 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1752 Kč
72 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdarotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Bon Port se těší praktické poloze v samém srdci města Montreux, pouhých 100 metrů od Ženevského jezera, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí pokojů je koupelna, kabelová TV s plochou obrazovkou i příslušenství pro přípravu čaje/kávy. Hosté mohou využívat počítač s tiskárnou a k dispozici je také prodejní automat na nápoje. Hotel Bon Port stojí pouhých 15 minut chůze od koncertní a kongresové haly i mnoha obchodů. Místní hromadnou dopravu mohou hosté využívat zdarma.


Důležité informace

Upozorňujeme, že recepce je otevřená do 23:30. Plánujete-li svůj příjezd po této hodině, kontaktujte hotel telefonicky s předstihem a vyžádejte si pokyny pro check-in. Upozorňujeme, že na hotelové parkoviště je povolen vjezd pouze vozidlům s výškou do 180 cm. Upozorňujeme, že jednolůžkové ani čtyřlůžkové pokoje nelze vybavit přistýlkou.

 
 
facebook g+ twitter