Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Montreux > Royal Plaza Montreux & Spa

Informace o Royal Plaza Montreux & Spa

Vítáme Vás na stránce Royal Plaza Montreux & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Royal Plaza Montreux & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Royal Plaza Montreux & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Royal Plaza Montreux & Spa.

  • Royal Plaza Montreux & Spa

Royal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - HotelyRoyal Plaza Montreux & Spa Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Royal Plaza Montreux & Spa
Ulice:  Avenue Claude Nobs 7
Město:  1820 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4329 Kč
167 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Royal Plaza Montreux & Spa se nachází na břehu Ženevského jezera a nabízí panoramatický výhled na jezero a Alpy. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi a k dispozici je vstup zdarma do wellness centra s krytým bazénem. Většina elegantně zařízených pokojů a apartmánů má soukromý balkon s výhledem na jezero. Všechny jsou klimatizované a mají bezplatné připojení k internetu a TV s plochou obrazovkou. Café Bellagio připravuje pokrmy tradiční francouzské kuchyně a Sinatra Bar nabízí velký výběr koktejlů a doutníků. Do baru Sunset si můžete zajít na čaj nebo aperitiv. Všechny restaurace a bary mají terasu s panoramatickým výhledem na jezero. Hosté mají neomezený a bezplatný vstup do wellness centra s krytým bazénem, saunou, hammamem, vířivkou a fitness. K dispozici jsou také kosmetické procedury a osobní fitness trenér. Royal Plaza Montreux & Spa stojí 10 minut chůze od centra města a vlakového nádraží. Hosté mohou zdarma využít místní dopravu a slevy na hlavních turistických atrakcích.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter