Informace o Eurotel Montreux

Vítáme Vás na stránce Eurotel Montreux na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Eurotel Montreux, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Eurotel Montreux, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Eurotel Montreux.

  • Eurotel Montreux

Eurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - HotelyEurotel Montreux Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Eurotel Montreux
Ulice:  Grand Rue 81
Město:  1820 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3476 Kč
134 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Eurotel Montreux se nachází přímo na břehu Ženevského jezera v Montreux a ze všech pokojů nabízí ničím nerušený výhled na jezero a Alpy. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV a minibarem. Součástí většiny pokojů je i balkon. Pokrmy švýcarské i mezinárodní kuchyně si hosté mohou vychutnat v restauraci s výhledem na jezero nebo na terase, kde se během letních měsíců připravují grilovaná jídla. Eurotel Hotel se nachází pouhých 300 metrů od hudebního a kongresového centra a od vlakového nádraží a lodního přístavu v Montreux. Parkovat lze v soukromé garáži. Hotel má fitness centrum a nabízí možnost bezplatného půjčení jízdních kol a šlapadel.

 
 
facebook g+ twitter