Informace o Motel des Sports

Vítáme Vás na stránce Motel des Sports na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Motel des Sports, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Motel des Sports, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Motel des Sports.

  • Motel des Sports

Motel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyMotel des Sports Martigny-Ville - Pensionhotel - Hotely
Název:  Motel des Sports
Ulice:  Rue du Forum 15
Město:  1920 Martigny-Ville
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2074 Kč
80 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Motel des Sport se nachází v srdci Martigny, jen 300 metrů od Fondation Gianadda a Výstavního centra, a nabízí vlastní hlídané parkoviště a garáže. Nedaleko se nachází veřejné koupaliště, tenisové kurty a fotbalové hřiště. Můžete si vybrat z pohodlných a klidných pokojů se sociálním zařízením a s výhledem na park. Restaurace à-la-carte nabízí sezónní kuchyni a je v ní nekuřácká jídelna. Díky hlídanému parkovišti je Motel des Sports populární mezi členy automobilových klubů. Salónek až pro 100 osob je také k dispozici.


Důležité informace

Pokud se chystáte přicestovat po 18:00, tak o tom prosím motel informujte předem.

 
 
facebook g+ twitter