Informace o Hotel Forum

Vítáme Vás na stránce Hotel Forum na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Forum, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Forum, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Forum.

  • Hotel Forum

Hotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel Forum Martigny-Ville - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Forum
Ulice:  Avenue du Grand Saint Bernard 72 bis
Město:  1920 Martigny-Ville
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2095 Kč
80 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptithusvrubgnofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Forum se nachází v centru města Martigny a nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizované pokoje s TV a koupelnou. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu s čerstvými croissanty a džemy z ovoce vypěstovaného v sadech kantonu Valais. V restauraci L'Olivier si můžete pochutnat na jídlech švýcarské a mezinárodní kuchyně. Hotel Forum nabízí také neplacené parkoviště.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že hotel je v neděli odpoledne zavřený. Počítáte-li s nedělním příjezdem, kontaktujte prosím hotel předem.

 
 
facebook g+ twitter