Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Martigny-Ville > Hotel-Restaurant du Stand

Informace o Hotel-Restaurant du Stand

Vítáme Vás na stránce Hotel-Restaurant du Stand na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel-Restaurant du Stand, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel-Restaurant du Stand, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel-Restaurant du Stand.

  • Hotel-Restaurant du Stand

Hotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - HotelyHotel-Restaurant du Stand Martigny-Ville - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel-Restaurant du Stand
Ulice:  Avenue du Grand St Bernard 41
Město:  1920 Martigny-Ville
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1788 Kč
69 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v centru města Martigny, 200 metrů od výstaviště Fondation Pierre Gianadda a 1 km od vlakového nádraží Martigny a nabízí restauraci s letní terasou a barem a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Pokoje v Hotelu-Restaurantu du Stand mají koupelnu a TV s plochou obrazovkou. V restauraci, otevřené od pondělního poledne do sobotního večera, se podává moderní kuchyně s italským nádechem a vína z Valais a Itálie. Každé ráno se na verandě podává snídaně formou bufetu, která je pro děti do 10 let zdarma. Hotel du Stand je vzdálen 25 km od Verbieru, 40 km od Montreux a 45 km od Chamonix.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel-Restaurant du Stand o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter