Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Leysin > Hotel Central Résidence

Informace o Hotel Central Résidence

Vítáme Vás na stránce Hotel Central Résidence na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Central Résidence, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Central Résidence, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Central Résidence.

  • Hotel Central Résidence

Hotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - HotelyHotel Central Résidence Leysin - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Central Résidence
Ulice:  Route du Bélvédère
Město:  1854 Leysin
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1555 Kč
60 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 3hvězdičkový hotel v letovisku Leysin nabízí přímý přístup na sjezdovky, a zdarma Wi-Fi i vstup do lázní a fitness centra. U všech pokojů je k jihu orientovaný balkon s výhledem na Alpy a ledovce. V hotelu Central Residence jsou lázně s rozlohou 500 m², které zahrnují krytý bazén, saunu, vířivku a hammam. Masáže jsou k dispozici na vyžádání. Můžete si zahrát stolní tenis a kulečník. V létě na zahradě najdete volejbalový kurt a hřiště na pétanque. Hotel Central Residence nabízí prostorné pokoje s koupelnou, které jsou všechny vybavené TV s plochou obrazovkou, trezorem a fénem. V restauraci se podávají jídla tradiční švýcarské a mezinárodní kuchyně i krajové speciality, mezi které patří fondue a raclette. Vybrat si můžete i z široké nabídky kvalitních vín. Uvolnit se můžete v lobby baru s krbem nebo v knihovně. Využívat můžete také internetový terminál. Parkování zdarma je k dispozici u hotelu, za garážové stání se platí příplatek. Nádraží Leysin, centrum obce a lanovka leží 400 metrů od hotelu. Přeprava na nádraží je zdarma k dispozici na vyžádání. Hotel se nachází v sousedství mezinárodních škol SHMS a KUMON a LAS.

 
 
facebook g+ twitter