Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Leysin > Alpine Classic Hotel

Informace o Alpine Classic Hotel

Vítáme Vás na stránce Alpine Classic Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Alpine Classic Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Alpine Classic Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Alpine Classic Hotel.

  • Alpine Classic Hotel

Alpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - HotelyAlpine Classic Hotel Leysin - Pensionhotel - Hotely
Název:  Alpine Classic Hotel
Ulice:  Route de la Cité 4
Město:  1854 Leysin
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1814 Kč
70 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurubgtrnlarzhja

Rychlý popis

Moderní, 3hvězdičkový Alpine Classic Hotel s klasickým interiérem se nachází v centru obce Leysin, pouhých 5 minut chůze od sjezdovek a obchodů. Nabízí lobby bar a elegantní restauraci, ve které jsou servírovány pokrmy francouzské a švýcarské kuchyně. Pokoje mají elegantní nábytek a některé také panoramatický výhled na hory. U pokojů v 1.až 3. patře je balkon. K hotelu Alpine Classic patří zahrada s hřištěm na pétanque.


Důležité informace

Upozorňujeme, že recepce je od 23:00 do 7:00 zavřená.

 
 
facebook g+ twitter