Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Lausanne > Beau-Rivage Palace

Informace o Beau-Rivage Palace

Vítáme Vás na stránce Beau-Rivage Palace na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Beau-Rivage Palace, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Beau-Rivage Palace, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Beau-Rivage Palace.

  • Beau-Rivage Palace

Beau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - HotelyBeau-Rivage Palace Lausanne - Pensionhotel - Hotely
Název:  Beau-Rivage Palace
Ulice:  Place du Port 17-19
Město:  1006 Lausanne
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
11327 Kč
433 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Beau Rivage Palace si díky svým službám a vysoké kvalitě vybudoval pověst jednoho z nejoblíbenějších hotelů v Evropě. Elegantní secesní budova Beau-Rivage Palace stojí ve 4hektarovém parku na břehu Ženevského jezera v Lausanne a nabízí úchvatný výhled na jezero a majestátní francouzské Alpy nad ním. Honosná architektura, starožitnosti a krásné reprodukce ve veřejných i soukromých prostorech připomínají hostům slavnou minulost. Na druhé straně se zde ovšem hosté cítí hned jako doma, a to díky příjemným a pozorným zaměstnancům, mezi nimiž nechybí ani jediná žena ve funkci vedoucí recepce ve Švýcarsku.

 
 
facebook g+ twitter