Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Lausanne > Novotel Lausanne Bussigny

Informace o Novotel Lausanne Bussigny

Vítáme Vás na stránce Novotel Lausanne Bussigny na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Novotel Lausanne Bussigny, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Novotel Lausanne Bussigny, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Novotel Lausanne Bussigny.

  • Novotel Lausanne Bussigny

Novotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - HotelyNovotel Lausanne Bussigny Lausanne - Pensionhotel - Hotely
Název:  Novotel Lausanne Bussigny
Ulice:  35 Route de Condemine
Město:  1030 Lausanne
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2443 Kč
105 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Novotel Lausanne Bussigny se nachází jen 2 minuty od dálnice A1 a 50 metrů od zastávky autobusu číslo 17, který jede do Lausanne. Nabízí klimatizované nekuřácké pokoje, koupaliště, saunu, fitness a bezplatné parkování. Děti si mohou hrát na hřišti a dospělí odpočívat na terase s výhledem na zalesněný park. Ve všech prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Restaurace a bar jsou otevřené až do půlnoci. Všechny děti do 16 let mají v Novotelu Lausanne Bussigny ubytování a snídani zdarma. Historické centrum Lausanne a Olympijské muzeum leží 8 km odsud. Novotel Lausanne Bussigny je vzdálen do 55 km od letiště v Ženevě a Palexpa.


Důležité informace

Upozorňujeme, že při příjezdu bude bude z vaší kreditní karty stažená vratná záloha pro případ nečekaných výdajů ve výši 100 CHF za pokoj a noc. Tato záloha se vrací při check-outu. Upozorňujeme, že platbu je třeba provést kartou použitou při rezervaci. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 100 CHF za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

 
 
facebook g+ twitter