Informace o Hotel Meierhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Meierhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Meierhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Meierhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Meierhof.

  • Hotel Meierhof

Hotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - HotelyHotel Meierhof Horgen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Meierhof
Ulice:  Bahnhofstrasse 4
Město:  8810 Horgen
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2413 Kč
103 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Meierhof se nachází přímo na břehu Curyšského jezera vedle vlakového nádraží Horgen a 14 km od Curychu. Nabízí zdarma Wi-Fi i garážové stání. Bar Lounge au Lac v 5. patře nabízí panoramatický pohled na jezero. Zajít sem můžete také na každodenní snídani formou bufetu. Fitness centrum můžete využívat zdarma. K dispozici jsou zdarma káva, čaj a minerální voda ve vstupní hale a vodní bar v každém patře. V elegantních a moderních pokojích hotelu Meierhof je kabelová TV, trezor a koupelna s vysoušečem vlasů. Do středu Curychu se dostanete za 20 minut na curyšské letiště je to vlakem 30 minut.

Zajímavosti v okolí

Gailingen50 kmGailingen am Hochrhein Bodamské jezero
 
 
facebook g+ twitter