Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Montreux > Hotel Victoria Glion

Informace o Hotel Victoria Glion

Vítáme Vás na stránce Hotel Victoria Glion na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Victoria Glion, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Victoria Glion, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Victoria Glion.

  • Hotel Victoria Glion

Hotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - HotelyHotel Victoria Glion Montreux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Victoria Glion
Ulice:  Route de Caux 16
Město:  1823 Montreux
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3650 Kč
150 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Majestátní hotel Victoria se nachází v Glion nad Montreux (spojení lanovkou) a je známý pro svůj jedinečný výhled na Ženevské jezero a zasněžené Alpy. Náročnějším hostům jsou nabízeny osobní služby, venkovní bazén, klidná poloha a stravování na nejvyšší úrovni. Šéfkuchař osobně vybírá produtky od mísních farmářů, rybářů, chovatelů a vinařů. Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně ubytování. Posezení na stinné terase s výhledem na jezero a Alpy za letních dnů je lahůdka. Elegantně zařízené a plně vybavené pokoje vyplní všechna vaše přání skutečně komfortního ubytování na této slunné náhorní plošině nad Montreux. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu Victoria zdarma. Vaše auto je možné zaparkovat zdarma na místě.

 
 
facebook g+ twitter