Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Ženeva > Hotel des Horlogers

Informace o Hotel des Horlogers

Vítáme Vás na stránce Hotel des Horlogers na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel des Horlogers, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel des Horlogers, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel des Horlogers.

  • Hotel des Horlogers

Hotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel des Horlogers Ženeva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel des Horlogers
Ulice:  Route de Saint-Julien 135, Plan-les-Ouates
Město:  1228 Geneva
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2096 Kč
90 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel des Horlogers je situovaný v centru města Plan-les-Ouates, 4 km od centra Ženevy a do 3 minut chůze od řady prodejen předních švýcarských hodinářů. Nabízí sbírku historických hodinářských nástrojů a Wi-Fi zdarma. Horlogers Hotel má moderní pokoje s TV s plochou obrazovkou, minibarem a koupelnu. Do 5 minut chůze od hotelu se nachází velký veřejný park a mnoho obchodů, kaváren a restaurací. Hotel je vzdálený necelých 10 minut jízdy od ženevského letiště a výstaviště Palexpo. Přímo před hotelem najdete autobusovou zastávku Plán-les-Ouates, ze které se dostanete do centra Ženevy autobusovými linkami D a 4 za 19 minut. Na celou dobu pobytu obdržíte zdarma lístek na veřejnou dopravu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že k zaručení rezervace není možné použít kartu Visa Electron. Vezměte prosím na vědomí, že pokud plánujete check-in po 22:00, obdržíte pokyny k check-inu prostřednictvím interkomu u vchodu do hotelu. Upozorňujeme, že veřejné parkoviště na ulici Route des Chevaliers-de-Malte je vzdálené 2 minuty chůze a během dne je k dispozici za příplatek a od 19:00 do 8:00 je možné jej využít zdarma.

 
 
facebook g+ twitter