Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Ženeva > Hotel Beau Rivage Geneva

Informace o Hotel Beau Rivage Geneva

Vítáme Vás na stránce Hotel Beau Rivage Geneva na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Beau Rivage Geneva, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Beau Rivage Geneva, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Beau Rivage Geneva.

  • Hotel Beau Rivage Geneva

Hotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - HotelyHotel Beau Rivage Geneva Ženeva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Beau Rivage Geneva
Ulice:  13, Quai du Mont-Blanc
Město:  1201 Geneva
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
13865 Kč
530 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Beau Rivage se nachází v centru Ženevy, nedaleko Paláce národů, který je sídlem OSN. Nabízí panoramatický výhled na Ženevské jezero a Mont Blanc. Wi-Fi je dostupné zdarma. Hotel Beau Rivage provozuje francouzskou restauraci Le Chat Botté, která obdržela 1 hvězdičku v michelinském průvodci na rok 2012. V gastronomickém průvodci Gault Millau 2012 získala 18 bodů z 20 možných. Restaurace Le Patara servíruje jídla thajské kuchyně. V kuchyni je k dispozici také soukromý stůl šéfkuchaře až pro 8 hostů. Hosté si mohou odpočinout v poklidném atriu a v létě také na terase u jezera. Hotel stojí jen 5 minut chůze od obchodní a nákupní čtvrti a vlakového nádraží Cornavin. Za příplatek lze zajistit dopravu na letiště limuzínou.


Důležité informace

Upozorňujeme, že restaurace je v neděli zavřená a v sobotu je otevřená pouze v době večeře. Vezměte prosím na vědomí, že hotel není bezbariérový. Upozorňujeme, že na rezervace 10 a více pokojů se mohou vztahovat jiné podmínky a příplatky. Podrobnější informace si prosím vyžádejte přímo od hotelu. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter