Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Champéry > Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry

Informace o Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry

Vítáme Vás na stránce Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry.

  • Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry

Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - HotelyArt.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry Champéry - Pensionhotel - Hotely
Název:  Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry
Ulice:  Rue du Village 114
Město:  1874 Champéry
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2194 Kč
85 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel ve stylu horské chaty Beau Sejour se nachází asi 400 metrů od lanovky v Champéry, v lyžařské oblasti Portes du Soleil. K dispozici je Wi-Fi zdarma a bezplatné parkoviště. Z balkonu svého pokoje budete mít panoramatický výhled na horský masiv Dents du Midi. Všechny pokoje jsou zařízené v elegantním alpském stylu. Během zimní sezony je v ceně odpolední svačina s domácími koláči a čajem a večerní občerstvení s čajem, na němž si můžete pochutnat u praskajícího ohně. Pro malé hosty má Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champery samostatnou hernu. Lyžařskou výstroj si můžete uložit v lyžárně hlídané kamerovým systémem.


Důležité informace

Informujte prosím Art.Boutique.Hotel Beau-Séjour Champéry o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter