Informace o Hotel Sonne

Vítáme Vás na stránce Hotel Sonne na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sonne, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sonne, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sonne.

  • Hotel Sonne

Hotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Sonne Altstätten - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sonne
Ulice:  Kugelgasse 2
Město:  9450 Altstätten
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2851 Kč
110 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrunofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Nachází se v srdci údolí Rhein a nabízí širokou škálu turistických a sportovních zařízení v Altstätten a okolí. Hotelová restaurace nabízí širokou nabídku jídel z čerstvých produktů z trhu, stejně jako sezónní menu a speciality doplněné víny z různých zemí.

Zajímavosti v okolí

Götzis10 kmGötzis desetiboj
Hohenems12 kmHohenems Rakousko
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Bregenz21 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero24 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz26 kmHörbranz Hotel Bauer
Mellau26 kmMellau lyžování
Esseratsweiler30 kmEsseratsweiler Achberg
Friedrichshafen32 kmFriedrichshafen letiště
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Braz bei Bludenz39 kmBraz bei Bludenz golf
Meersburg am Bodensee42 kmMeersburg u Bodamského jezera
Bermatingen42 kmBermatingen Bodamské jezero
Eglofs44 kmEglofs Syrgenstein
Kostnice44 kmKostnice lázně
 
 
facebook g+ twitter