Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Staad > Weisses Rössli

Informace o Weisses Rössli

Vítáme Vás na stránce Weisses Rössli na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Weisses Rössli, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Weisses Rössli, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Weisses Rössli.

  • Weisses Rössli

Weisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - HotelyWeisses Rössli Staad - Pensionhotel - Hotely
Název:  Weisses Rössli
Ulice:  Hauptstrasse 69
Město:  9422 Staad
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2242 Kč
87 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudafirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Weisses Rössli se nachází v obci Staad přímo u Bodamského jezera, kde má vlastní malý přístav. Veřejný bazén je vzdálený 200 metrů a od města St. Gallen vás bude dělit 15 minut jízdy autem. V celém hotelu lze využívat bezplatné Wi-Fi a u hotelu je k dispozici i dostatek parkovacích míst. V restauraci se podává pizza připravená v kamenné peci. V létě se můžete také stravovat v zahradní restauraci nebo v pavilonu. Hotel Weisses Rössli je situován u autobusové zastávky a na vlakové nádraží je to jen pár minut. Sjezd Rheineck z dálnice je vzdálený 3 km a letiště St. Gallen - Altenrhein 1,2 km.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero16 kmLindau Bodamské jezero
Bregenz16 kmBregenz Festspielhaus
Dornbirn18 kmDornbirn Vorarlberg
Hohenems18 kmHohenems Rakousko
Hörbranz19 kmHörbranz Hotel Bauer
Götzis19 kmGötzis desetiboj
Esseratsweiler21 kmEsseratsweiler Achberg
Friedrichshafen21 kmFriedrichshafen letiště
Mellau30 kmMellau lyžování
Bermatingen32 kmBermatingen Bodamské jezero
zobrazit vše
Meersburg am Bodensee32 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice36 kmKostnice lázně
Eglofs36 kmEglofs Syrgenstein
Sibratsgfäll39 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg43 kmWolfegg Alttann
Überlingen am Bodensee43 kmÜberlingen Bodamské jezero
Braz bei Bludenz47 kmBraz bei Bludenz golf
Weitnau48 kmWeitnau Alttrauchburg
 
 
facebook g+ twitter