Informace o Hotel Wassberg

Vítáme Vás na stránce Hotel Wassberg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Wassberg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Wassberg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Wassberg.

  • Hotel Wassberg

Hotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - HotelyHotel Wassberg Forch - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Wassberg
Ulice:  Wassbergstrasse 62
Město:  8127 Forch
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3267 Kč
135 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrufitrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Wassberg se nachází v poklidné části obce Forch nedaleko Curychu a nabízí nádherně zařízené pokoje s hezkým výhledem, čerstvou sezonní kuchyni a ve společných prostorách zdarma dostupné Wi-Fi prostřednictvím hotspotu. Wassberg se vyznačuje venkovským stylem, který zajímavě kontrastuje s klasikami moderního designu včetně lampy značky Lehni nebo plastového křesílka Eames značky Vitra. Na podlaze mají pokoje parkety ze světlého kanadského javoru. Chutná jídla z nabídky hotelu se kdykoli je to možné připravují ze sezonních bio surovin. Maso a ryby pocházejí z farem, které respektují právo zvířat na důstojné životní podmínky nebo z divokého lovu. Všechny ingredience jsou tak vždy čerstvé a té nejvyšší kvality. Kulinářské lahůdky pak dokonale doplňuje bohatý výběr bio vín.

Zajímavosti v okolí

Gailingen41 kmGailingen am Hochrhein Bodamské jezero
Albbruck49 kmAlbbruck hrad Rihburg
 
 
facebook g+ twitter