Evropa > Švýcarsko > Ticino > Mendrisio > Capolago > Hotel Svizzero

Informace o Hotel Svizzero

Vítáme Vás na stránce Hotel Svizzero na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Svizzero, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Svizzero, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Svizzero.

  • Hotel Svizzero

Hotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - HotelyHotel Svizzero Capolago - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Svizzero
Ulice:  Via Carlo Scacchi 13
Město:  6825 Capolago
Okres:  Mendrisio
Kraj:  Ticino
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1648 Kč
70 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Svizzero stojí jen 80 metrů od nábřeží u Luganského jezera, proti vlakovému nádraží Monte Generoso. Nabízí restauraci s pizzerií s krytou terasou. Svizzero Hotel se nachází mezi horami Generoso a San Giorgio, Všechny jeho pokoje jsou vybavené minibarem a kabelovou TV. Některé pokoje mají výhled do boční ulice a jiné jsou obrácené k vrcholku San Giorgio. Ve všech je zdarma k dispozici Wi-Fi. Restaurace-pizzerie s krbem nabízí kombinaci krajových jídel a mezinárodní kuchyně. Hotelové parkoviště je k dispozici zdarma.

Zajímavosti v okolí

Angera35 kmAngera zámek
 
 
facebook g+ twitter