Evropa > Turecko > Gaziantep > Grand Hotel Gaziantep

Informace o Grand Hotel Gaziantep

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel Gaziantep na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel Gaziantep, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel Gaziantep, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel Gaziantep.

  • Grand Hotel Gaziantep

Grand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Gaziantep Gaziantep - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel Gaziantep
Ulice:  Ali Fuat Cebesoy Bulvari No:32 Sehitkamil
Město:  27060 Gaziantep
Země:  Turecko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1120 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitsvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grand Hotel se nachází na klidném místě v centru města, 1 km od vlakového nádraží Gaziantep. Nabízí 5hvězdičkový servis a vybavení a parkování zdarma. Grand Hotel Gaziantep stojí v docházkové vzdálenosti od velkých nákupních center. Střešní restaurace nabízí panoramatický výhled na Gaziantep. K dispozici je také à la carte restaurace, kavárna, bar a noční klub. Grand Hotel Gaziantep má venkovní bazén, který se nachází v nejvyšším patře. K dispozici je posilovna, sauna, parní lázeň a masáže. Wi-Fi připojení k internetu je v celém hotelu k dispozici zdarma.

 
 
facebook g+ twitter