Evropa > Island > Reykjavík > Hotel Borg by Keahotels

Informace o Hotel Borg by Keahotels

Vítáme Vás na stránce Hotel Borg by Keahotels na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Borg by Keahotels, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Borg by Keahotels, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Borg by Keahotels.

  • Hotel Borg by Keahotels

Hotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - HotelyHotel Borg by Keahotels Reykjavík - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Borg by Keahotels
Ulice:  Pósthússtræti 11
Město:  101 Reykjavík
Země:  Island
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7103 Kč
258 €
 

 Tento text je dostupný také v: endeplfresptitsvrudanofitrnlarzhja

Quick description

The elegant Art Deco-style Hotel Borg by Keahotels enjoys a central location in Reykjavik, overlooking the historic Asuturvollur Square. It offers brightly decorated rooms with free WiFi and flat-screen, Smart TVs. All rooms at Hotel Borg feature quality beds and Philippe Starck fittings. Each also has wooden floors and stylish art deco furniture. Guests can enjoy an in-house spa and gym that features a hot tub, sauna and steam room. It is also possible to book massages. The staff can help with bookings of tours and assist with car rental. Laugavegur shopping street is less than 200 metres from the hotel. The Life of Whales boat safari terminal is a 5-minute walk away.

 
 
facebook g+ twitter