Evropa > Island > Reykjavík > Icelandair Hotel Reykjavik Natura

Informace o Icelandair Hotel Reykjavik Natura

Vítáme Vás na stránce Icelandair Hotel Reykjavik Natura na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Icelandair Hotel Reykjavik Natura, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Icelandair Hotel Reykjavik Natura, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Icelandair Hotel Reykjavik Natura.

  • Icelandair Hotel Reykjavik Natura

Icelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - HotelyIcelandair Hotel Reykjavik Natura Reykjavík - Pensionhotel - Hotely
Název:  Icelandair Hotel Reykjavik Natura
Ulice:  Nauthólsvegur 52
Město:  101 Reykjavík
Země:  Island
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3677 Kč
141 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento ekologický hotel je situován u zalesněného kopce Öskjuhlíd, pouhý 1 km od geotermální pláže Nauthólsvík, a nabízí bezplatné Wi-Fi a posilovnu s volným vstupem. Icelandair Natura poskytuje moderní odhlučněné pokoje se satelitní TV, ledničkou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V hotelové restauraci Satt se podávají snídaně formou bufetu a islandské speciality. Na místě je také stylový bar Satt, kde můžete relaxovat a seznámit se s ostatními hosty. V hotelu se pořádají výstavy děl moderního islandského umění. Icelandair Natura dále nabízí turistické informace a wellness centrum. Hosté obdrží jízdenku na městský autobus. Icelandair Hotel Reykjavik Natura je vzdálen 5 minut jízdy od centra města a vnitrostátního letiště v Reykjavíku.


Důležité informace

Ceny jsou uvedené v EUR, ale platby se provádějí v ISK podle aktuálního směnného kurzu. Informujte prosím Icelandair Hotel Reykjavik Natura o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter