Evropa > Černá Hora > Budva > Hotel Blue Star

Informace o Hotel Blue Star

Vítáme Vás na stránce Hotel Blue Star na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Blue Star, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Blue Star, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Blue Star.

  • Hotel Blue Star

Hotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Blue Star Budva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Blue Star
Ulice:  Mainski put bb
Město:  85310 Budva
Země:  Černá Hora
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1156 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Blue Star je půvabný konferenční a víkendový hotel s nejvyšším komfortem a gurmánskou kuchyní nabízející to nejlepší místní a francouzské sladké pečivo, který se nachází v divadelním, hudebním a festivalovém městě Budva. Budva je považována za jedno z nejstarších osídlení na Balkáně. Malebná panoramatická Riviéra v Budvě se může pochlubit impozantním kulturním a historickým dědictvím s řadou památek, klášterů, kostelů i pevností. Na ulicích a náměstích Budvy můžete strávit úžasné noci nabité zábavou. Exkluzivní restaurace Blue Star má kapacitu až 68 osob; podává se zde národní i mezinárodní kuchyně a najdete zde i široký výběr vín. V Bonjour Café v tradičním francouzském stylu můžete ochutnat domácí lahodné moučníky a zmrzlinu.

 
 
facebook g+ twitter