Evropa > Černá Hora > Budva > Hotel Mogren

Informace o Hotel Mogren

Vítáme Vás na stránce Hotel Mogren na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Mogren, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Mogren, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Mogren.

  • Hotel Mogren

Hotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Mogren Budva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Mogren
Ulice:  Mediteranska 1
Město:  85310 Budva
Země:  Černá Hora
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1340 Kč
52 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Mogren naproti 2000 let staré městské zdi staré části města Budva a poblíž několik malebných pláží nabízí výborně vybavené pokoje s klimatizací a zdarma bezdrátový přístup k internetu. V hotelu se nachází výborná restaurace, která nabízí mezinárodní kuchyni, aperitiv bar, sendvičový bar a samoobslužnou restauraci. Hotel Mogren se může pochlubit 2 terasami s kapacitou 800 míst a obchod s lahodným pečivem.

 
 
facebook g+ twitter