Evropa > Černá Hora > Budva > Hotel Oliva

Informace o Hotel Oliva

Vítáme Vás na stránce Hotel Oliva na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Oliva, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Oliva, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Oliva.

  • Hotel Oliva

Hotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Oliva Budva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Oliva
Ulice:  Velji Vinogradi bb
Město:  85310 Budva
Země:  Černá Hora
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Oliva Hotel se těší centrální a přitom klidné poloze v Budvě, pouhých 5 minut chůze od dlouhé oblázkové pláže Slovenska Plaža. Ke všem klimatizovaným pokojům patří balkon. V restauraci s půvabnou terasou pod olivovníky jsou podávány aromatické regionální pokrmy. K dispozici je bezplatný bezdrátový internet. Hotel Oliva zdarma nabízí parkoviště pod širým nebem a k dispozici jsou také garážová stání. Pobřežní promenáda vás zavede k okouzlujícímu starému městu Budva a místním zábavním zařízením vzdáleným od hotelu Oliva pouhý 1 km.

 
 
facebook g+ twitter