Evropa > Černá Hora > Budva > Hotel Šajo

Informace o Hotel Šajo

Vítáme Vás na stránce Hotel Šajo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Šajo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Šajo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Šajo.

  • Hotel Šajo

Hotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - HotelyHotel Šajo Budva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Šajo
Ulice:  Jadranski put b.b.
Město:  85310 Budva
Země:  Černá Hora
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1609 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Sajo nabízí pokoje s balkonem a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách, pouze 400 metrů od hlavní pláže v Budvě. Je vybaven vířivkou, saunou a posilovnou. Sajo má pokoje s kabelovou TV, minibarem, psacím stolem, župany a pantoflemi. Historické centrum města je jen něco málo přes 20 minut chůze od hotelu. Pláž Mogren je méně než 5 minut jízdy autem. Na letiště Tivat je to méně než 20 km. Sajo Hotel má také restuaraci, která nabízí středomořskou a mezinárodní kuchyni. Najdete zde také 2 bary s terasou. Hosté mohou využít službu půjčení auta. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné soukromé parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter