Evropa > Ukrajina > Kyjev > Premier Palace Hotel

Informace o Premier Palace Hotel

Vítáme Vás na stránce Premier Palace Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Premier Palace Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Premier Palace Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Premier Palace Hotel.

  • Premier Palace Hotel

Premier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyPremier Palace Hotel Kyjev - Pensionhotel - Hotely
Název:  Premier Palace Hotel
Ulice:  Tarasa Shevchenko Boulevard 5-7/29
Město:  01004 Kiev
Země:  Ukrajina
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
13603 Kč
5899 ₴
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel nabízí honosně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením a elegantní bazén s prosklenou střechou. Hotel je situovaný v centru Kyjeva, 100 metrů od trhu Besarabsky. Historický Premier Palace Hotel zve hosty k návštěvě svých 8 stylových restaurací a barů se širokou nabídkou gurmánských pokrmů mezinárodní kuchyně. V hotelovém kabaretovém salonku hraje živá hudba. Premier Palace má prostorné, klasicky zařízené pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou. K vybavení koupelny patří župany a luxusní toaletní potřeby. Ve wellness salonku si lze objednat relaxační masáže a kosmetické procedury. V okolí hotelu se nachází celá řada muzeí, obchodů a restaurací. Pouhých 300 metrů od hotelu se nacházejí stanice metra Tealtralna a Ploscha Lva Tolstoho, odkud se lze dostat do všech částí Kyjeva.

 
 
facebook g+ twitter