Evropa > Ukrajina > Kyjev > Opera Hotel

Informace o Opera Hotel

Vítáme Vás na stránce Opera Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Opera Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Opera Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Opera Hotel.

  • Opera Hotel

Opera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - HotelyOpera Hotel Kyjev - Pensionhotel - Hotely
Název:  Opera Hotel
Ulice:  B. Khmelnitskogo Str.53
Město:  01054 Kiev
Země:  Ukrajina
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
11770 Kč
5104 ₴
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento butikový hotel se nachází v centru Kyjeva a nabízí elegantní pokoje se starožitným nábytkem a satelitní TV. Na místě můžete využít wellness centrum a bezplatné soukromé parkoviště. Opera Hotel má pro hosty připraveny pokoje s bezplatným Wi-Fi, minibarem a psacím stolem. V některých pokojích najdete TV s plochou obrazovkou a posezení. Wellness centrum a kosmetický salon Diva nabízí širokou škálu zdravotních a kosmetických procedur včetně tělových zábalů a aromaterapie. V hotelu Opera je také sauna, posilovna a vířivka. V restauraci Teatro si můžete dopřát gurmánské pokrmy středomořské kuchyně. Lobby Lounge podává místní a mezinárodní nápoje, občerstvení a doutníky. Opera Hotel stojí jen 10 minut chůze od budovy Národní opery a katedrály sv. Vladimíra. Ke katedrále sv. Sofie dojdete z hotelu za 20 minut.

 
 
facebook g+ twitter