Asie > Čína > Shenzhen > Kempinski Hotel Shenzhen

Informace o Kempinski Hotel Shenzhen

Vítáme Vás na stránce Kempinski Hotel Shenzhen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kempinski Hotel Shenzhen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kempinski Hotel Shenzhen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kempinski Hotel Shenzhen.

  • Kempinski Hotel Shenzhen

Kempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - HotelyKempinski Hotel Shenzhen Shenzhen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kempinski Hotel Shenzhen
Ulice:  Hai De San Dao, Hou Hai Bin Road (near Coastal City Shopping Mall)
Město:  518054 Shenzhen
Země:  Čína
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2975 Kč
¥972
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurudafitrnlelarzhja

Rychlý popis

Kempinski Hotel Shenzhen se nachází v městském okrsku Nanshan a nabízí krytý bazén, nákupní pasáž a 3 restaurační zařízení. Na místě je zdarma k dispozici internet a parkování. Luxusní pokoje v hotelu Kempinski Shenzhen mají výhled na oceán nebo na město, LCD TV, lenošku a minibar. Hosté si mohou dopřát masáž nebo relaxovat v sauně. Hotel také poskytuje službu praní prádla a přepravu limuzínou. V restauraci Seasons se po celý den podávají pokrmy mezinárodní kuchyně a Hai Tao Restaurant připravuje čínská jídla. V The Lounge s živou hudbou si můžete dát koktejl. Kempinski Hotel Shenzhen je vzdálený 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Shenzhen Bao'an.

 
 
facebook g+ twitter