Asie > Indie > New Delhi > Hotel 17796 New Delhi

Informace o Hotel 17796 New Delhi

Vítáme Vás na stránce Hotel 17796 New Delhi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel 17796 New Delhi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel 17796 New Delhi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel 17796 New Delhi.

  • Hotel 17796 New Delhi

Hotel 17796 New Delhi New Delhi - Pensionhotel - HotelyHotel 17796 New Delhi New Delhi - Pensionhotel - HotelyHotel 17796 New Delhi New Delhi - Pensionhotel - HotelyHotel 17796 New Delhi New Delhi - Pensionhotel - HotelyHotel 17796 New Delhi New Delhi - Pensionhotel - HotelyHotel 17796 New Delhi New Delhi - Pensionhotel - HotelyHotel 17796 New Delhi New Delhi - Pensionhotel - HotelyHotel 17796 New Delhi New Delhi - Pensionhotel - HotelyHotel 17796 New Delhi New Delhi - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel 17796 New Delhi
Město:  New Delhi
Země:  Indie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel v centru hlavního města. V hotelu se nachází restaurace, kavárna, konferenční místnost, trezor. Internetová kavárna. Bezbariérový hotel. Možnost transferu hostů z a na letiště. Parkoviště - nehlídané, neplacené. Vlak 500m. Letiště (Indira Gandhi International Airport) 20km. Nové Dillí - centrum.
ubytovací kapacita:
1-lůžkový pokoj, TV, telefon, trezor, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC.
1-lůžkový pokoj, TV-SAT, telefon, trezor, klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC.
1-lůžkový pokoj, TV-SAT, telefon, chladnička, trezor, klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC.
1-lůžkový pokoj, TV-SAT, telefon, chladnička, trezor, ventilátor, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon.
2-lůžkový pokoj, TV, telefon, trezor, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC.
2-lůžkový pokoj, TV-SAT, telefon, trezor, klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC.
2-lůžkový pokoj, TV-SAT, telefon, chladnička, trezor, klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC.
2-lůžkový pokoj, TV-SAT, telefon, chladnička, trezor, klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon.
4-lůžkový pokoj, TV-SAT, telefon, trezor, klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC.
Studio: 1-lůžkový pokoj, TV-SAT, telefon, chladnička, trezor, klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC.
Studio: 2-lůžkový pokoj, TV-SAT, telefon, chladnička, trezor, klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchovým koutem a WC.
 

Ceny hotelu

 
 
facebook g+ twitter