Asie > Nepál > Káthmándú > Hotel Yak & Yeti

Informace o Hotel Yak & Yeti

Vítáme Vás na stránce Hotel Yak & Yeti na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Yak & Yeti, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Yak & Yeti, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Yak & Yeti.

  • Hotel Yak & Yeti

Hotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - HotelyHotel Yak & Yeti Káthmándú - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Yak & Yeti
Ulice:  Durbar Marg
Město:  44600 Kathmandu
Země:  Nepál
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3164 Kč
$135
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Hotel Yak & Yeti sídlí v historickém paláci v centru Káthmándú a je obklopen starožitnými fontánami a upravenými zahradami. Jeho součástí je kasino, venkovní bazén a 2 tenisové kurty. Parkovat lze u ubytování zdarma. Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu na letiště a zpět. Hotel má elegantní klimatizované pokoje s interiéry sladěnými do nádherných barev. Pokoje jsou vybaveny kabelovou TV a minibarem a některé zahrnují i osobní trezor a župany. Jejich součástí je také vlastní koupelna s vanou. Hotel Yak & Yeti je situován na ulici Durbar Marg, 10 minut pěšky od čtvrti Thamel. Za 15 minut odsud lze dojet do centra města a na mezinárodní letiště Tribhuvan. Pro hosty je zde k dispozici kosmetický salon a fitness centrum. Hotel dále nabízí dobře vybavené business centrum, zasedací místnosti a turistické informace. K dispozici jsou služby praní a čištění oděvů. Sunrise Café nabízí neformální atmosféru a výhled do zahrady a na bazény. V podniku The Chimney & Pub si můžete dát různé nápoje a pokrmy s halal masem.

 
 
facebook g+ twitter