Afrika > Maroko > Saïdia > Be Live Collection Saïdia

Informace o Be Live Collection Saïdia

Vítáme Vás na stránce Be Live Collection Saïdia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Be Live Collection Saïdia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Be Live Collection Saïdia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Be Live Collection Saïdia.

  • Be Live Collection Saïdia

Be Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Saïdia Saïdia - Pensionhotel - Hotely
Název:  Be Live Collection Saïdia
Ulice:  Parcela H7 - Station Balnéaire
Město:  60600 Saïdia
Země:  Maroko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3167 Kč
126 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitsvrudanoslrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento all inclusive hotel se nachází v přímořském rezortu Saïdia a nabízí soukromou písečnou pláž i venkovní bazén. Be Live Collection Saïdia poskytuje ubytování v luxusních pokojích s klimatizací, satelitní TV a balkonem s výhledem na moře. Součástí všech pokojů je také minibar. V restauraci Sirene se připravují pokrmy středomořské kuchyně a k dispozici je také restaurace Safran podávající jídla formou bufetu. Na drink můžete zajít do baru Marocain Rif s venkovní terasou nebo do Sports baru. Be Live Collection Saïdia Spa nabízí vířivku, masáže, hernu a saunu. K hotelu patří tenisové kurty a nabídku doplňuje Teatre Disco Bar otevřený až do půlnoci. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Do centra obce Saïdia je to 10 minut chůze a 1 km od hotelu se rozkládá golfové hřiště.


Důležité informace

Samoobslužná restaurace Safran: otevřeno denně od 7:30 do 10:30, od 13:00 do 15:00 a od 19:00 do 21:30. Sirene: à la carte restaurace podávající středomořskou kuchyni otevřená od 19:30 do 21:00, místa je třeba předem rezervovat na recepci. Ksar Asni: à la carte restaurace podávající pokrmy marocké kuchyně otevřená od 19:30 do 21:00, místa je třeba předem rezervovat na recepci. Bleu Seafood: à la carte restaurace otevřená od 20:00 do 22:00 (od 15. června do 15. září). Vezměte prosím na vědomí, že částky uvedené ve všech ostatních měnách jsou pouze orientační a vychází z dnešního směnného kurzu. Cena ubytování se může lišit v závislosti na aktuálních směnných kurzech.

 
 
facebook g+ twitter