Afrika > Maroko > Rabat > Farah Rabat

Informace o Farah Rabat

Vítáme Vás na stránce Farah Rabat na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Farah Rabat, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Farah Rabat, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Farah Rabat.

  • Farah Rabat

Farah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - HotelyFarah Rabat Rabat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Farah Rabat
Ulice:  Place Sidi Makhlouf
Město:  10000 Rabat
Země:  Maroko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2351 Kč
85 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Golden Tulip Farah s výhledem na řeku Bouregreg, se nachází blízko centra města Rabat a Hassanovy věže. Do jeho vybavení patří fitness centrum, bazén a lázně. Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, Wi-Fi přístupem k internetu a mají výhled na město. V hotelu najdete 3 restaurace, které nabízí výběr z mezinárodní a italské kuchyně, stejně jako marocké speciality. Hosté si mohou dát v hotelovém baru také celou řadu nápojů - kávu, čaj a koktejly. Golden Tulip Farah Rabat je pouze 10 km od mezinárodního letiště Rabat a železniční stanice je jen 3 km odsud.

 
 
facebook g+ twitter