Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Swissôtel Berlin

Informace o Swissôtel Berlin

Vítáme Vás na stránce Swissôtel Berlin na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Swissôtel Berlin, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Swissôtel Berlin, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Swissôtel Berlin.

  • Swissôtel Berlin

Swissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Swissôtel Berlin
Ulice:  Augsburger Str. 44
Město:  10789 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2488 Kč
92 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento berlínský hotel je pouhých 80 metrů od nákupní ulice Kurfürstendamm a nabízí klasické pokoje s Wi-Fi připojením i Sky TV zdarma, moderním fitness a gurmánskou restauraci s krásným výhledem. Swissôtel Berlín má prostorné pokoje a apartmá vybavené kávovarem Nespresso, TV s plochou obrazovkou a velkými okny. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky polštářů. K zázemí hotelu Swissôtel patří sauna a moderní posilovna. Využít můžete také službu půjčení jízdních kol. Hotelový Restaurant 44 podává kreativní mezinárodní kuchyni. Ve stylovém Palermo Baru a salonku Grande Galerie jsou dostupné různorodé občerstvení a nápoje. Stanice metra Kurfürstendamm je od Swissôtel vzdálená pouhých 150 metrů. Na požádání můžete parkovat v soukromé garáži hotelu Swissôtel Berlin.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter