Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Swissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel

Informace o Swissôtel Berlin

Vítáme Vás na stránce Swissôtel Berlin na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Swissôtel Berlin, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Swissôtel Berlin, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Swissôtel Berlin.

  • star

    Swissôtel Berlin

Swissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelySwissôtel Berlin Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Swissôtel Berlin
Ulice:  Augsburger Str. 44
Město:  10789 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2769 Kč
100 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendepl

Rychlý popis

Tento berlínský hotel, který nabízí luxusní pokoje s bezplatnou Sky TV, moderní posilovnu a gurmánskou restauraci s krásným výhledem, je pouhých 80 metrů od nákupní ulice Kurfürstendamm. Prostorné pokoje a apartmá Swissôtel Berlín jsou vybaveny kávovarem Nespresso, LCD TV a velkými okny. Hosté si mohou vybrat z nabídky polštářů. K dispozici je Wi-Fi i kabelové připojení k internetu. Swissôtel se pyšní saunou a moderní posilovnou. K dispozici je také půjčovna jízdních kol. Hotelový Restaurant 44 podává kreativní mezinárodní kuchyni. Ve stylovém Palermo Baru a salonku Grande Galerie je dostupné různorodé občerstvení a nápoje. Stanice metra Kurfürstendamm je od Swissôtel vzdálená pouhých 150 metrů. Řidiči mohou na vyžádání využít soukromé garáže Swissôtel.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
Oficiální jednotná klasifikace ubytovacích zařízení ČR je dobrovolný systém, který stanoví jasné a transparentní požadavky na jednotlivé kategorie a třídy ubytovacích zařízení. Materiál vznikl ve spolupráci Asociace hotelů a restaurací ČR, Unihost a za podpory agentury Czech Tourism a MMR.
Oficiální jednotná klasifikace ubytovacích zařízení ČR se stala součástí mezinárodního systému Hotelstars Union, který sjednocuje klasifikační kritéria v rámci 10 evropských zemí: ČR, Rakousko, Německo, Nizozemí, Švýcarsko, Maďarsko, Švédsko, Lotyšsko, Litva, Estónsko a zaručuje stejné parametry kvality ubytovacích zařízení v tomto významném regionu.
Více na www.hotelstars.cz.
 
facebook g+ twitter