Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin

Informace o Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin

Vítáme Vás na stránce Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin.

  • Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin

Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - HotelyLindner Hotel AM KU'DAMM Berlin Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin
Ulice:  Kurfürstendamm 24
Město:  10719 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2101 Kč
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento stylový 4hvězdičkový hotel se nachází v nákupní ulici Kurfürstendamm v centru Berlína. Nabízí odhlučněné pokoje a apartmá s plochou TV a bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje a apartmá hotelu Lindner Berlin Ku’damm jsou prostorné a vybavené i minibarem a trezorem. Mají vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Hosté hotelu Lindner mohou bezplatné využívat nedaleké wellness centrum s posilovnou Fitness First. Provádějí se tam i masáže a kosmetické procedury. Každé ráno se tu podává snídaně formou bufetu. Relaxovat mohou hosté i na hotelové terase. Od stanice metra Kurfürstendamm je Lindner Hotel AM KU’DAMM Berlin vzdálený 300 metrů. K historickému kostelu Gedächtniskirche je to 400 metrů.


Důležité informace

Parkování pro hotelové hosty je k dispozici v podzemních garážích Parkhaus Neues Kranzler Eck s více než 560 parkovacími místy, které se nachází v komplexu budov. Za 24 hodin se platí zhruba 10 EUR. Upozorňujeme, že přímo k hotelu se autem nedostanete. Parkoviště je přístupné z ulice Kantstrasse (paralelní s Kurfürstendamm). Do navigačního systému zadejte adresu: Kantstr. 160, 10623 Berlin. Za parkování se neplatí v hotelu, ale výhradně u automatů u vstupu do parkoviště.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde31 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter