Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Hotel Alexander Plaza

Informace o Hotel Alexander Plaza

Vítáme Vás na stránce Hotel Alexander Plaza na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Alexander Plaza, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Alexander Plaza, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Alexander Plaza.

  • Hotel Alexander Plaza

Hotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Alexander Plaza Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Alexander Plaza
Ulice:  Rosenstraße 1
Město:  10178 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2319 Kč
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v Berlíně, 5 minut chůze od náměstí Alexanderplatz a rušné oblasti Hackescher Markt. Nabízí saunu, masáže a bezplatné Wi-Fi. Hotel Alexander Plaza poskytuje světlé pokoje zařízené v šedé a červené barvě s francouzskými okny, TV s plochou obrazovkou a minibarem. V prosluněné zimní zahradě se podává snídaně formou bufetu. Na skleničku si můžete zajít do baru. Za 5 minut dojdete k Muzejnímu ostrovu, ke stanici městské železnice (S-Bahn) Hackescher Markt a na autobusovou zastávku Spandauer Str./Marienkirche. Z hotelu se dostanete přímým spojem na letiště Tegel a Schönefeld. Na místě můžete využívat placené garážové stání.

Zajímavosti v okolí

Berlín302 mBerlín zajímavosti
Berlín302 mBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
 
 
facebook g+ twitter