Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Hotel Hackescher Markt

Informace o Hotel Hackescher Markt

Vítáme Vás na stránce Hotel Hackescher Markt na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Hackescher Markt, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Hackescher Markt, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Hackescher Markt.

  • Hotel Hackescher Markt

Hotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Hackescher Markt Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Hackescher Markt
Ulice:  Große Präsidentenstr. 8
Město:  10178 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1807 Kč
74 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento butikový hotel se nachází v zábavní čtvrti Hackescher Markt v centru Berlína, 10 minut chůze od náměstí Alexanderplatz. Hotel Hackescher Markt se může pochlubit klasickými a moderními interiéry s bezplatným Wi-Fi. Pokoje v hotelu Hackescher Markt prošly na jaře roku 2015 kompletní rekonstrukcí. Nyní hotel poskytuje světlé pokoje s TV s plochou obrazovkou, trezorem velikosti laptopu a lahví minerální vody zdarma každý den. Každé ráno se ve světlé a elegantní restauraci hotelu Hackescher Markt podává kompletní snídaně formou bufetu. Hosté mohou relaxovat ve stylové lobby, v nepřetržitě otevřeném živém baru nebo na terase ve dvoře. Hotel Hackescher Markt leží 5 minut chůze od mnoha nejprestižnějších berlínských butiků, designérských obchodů a uměleckých galerií. Stejně daleko se rozkládá i berlínský ostrov muzeí Museumsinsel, jenž figuruje na seznamu Světového dědictví UNESCO. Stanice příměstské železnice S-Bahn, Hackescher Markt, je vzdálená 100 metrů. Hotel je také skvěle dostupný autobusy a tramvajemi.


Důležité informace

Upozorňujeme, že fotografie pokojů jsou pouze ilustrační. Pokoje jsou různě velké a různě zařízené. Upozorňujeme, že na rezervace 5 a více pokojů se vztahují speciální podmínky.

Zajímavosti v okolí

Berlín562 mBerlín zajímavosti
Berlín562 mBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde31 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
 
 
facebook g+ twitter