Informace o Hotel Allegra

Vítáme Vás na stránce Hotel Allegra na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Allegra, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Allegra, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Allegra.

  • Hotel Allegra

Hotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Allegra Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Allegra
Ulice:  Albrechtstr. 17
Město:  10117 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1587 Kč
62 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 3hvězdičkový hotel, jehož historie se datuje do roku 1861, se nachází 300 metrů od nákupní zóny Friedrichstrasse v centru Berlína a hostům poskytuje pokoje s bezplatným internetem a jídla tradiční kuchyně. Hotel Allegra disponuje tichými pokoji s TV. Naproti přes ulici, v hotelu Albrechtshof, můžete navštívit restauraci ALvis, která po celý den připravuje místní jídla. Ve večerních hodinách se v baru hotelu Albrechtshof servíruje lehké občerstvení a nápoje. Hotel Allegra dělí méně než 10 minut chůze od stanice metra a zastávky městské železnice S-Bahn Friedrichstrasse.


Důležité informace

Upozorňujeme, že recepce se nachází přes silnici v hotelu Albrechtshof. Upozorňujeme, že při rezervaci ubytování se snídaní ušetříte 3 EUR, než když si snídani rezervujete v hotelu.

Zajímavosti v okolí

Berlín2 kmBerlín zajímavosti
Berlín2 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde31 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
 
 
facebook g+ twitter