Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Hotel Pension Fischer am Kudamm

Informace o Hotel Pension Fischer am Kudamm

Vítáme Vás na stránce Hotel Pension Fischer am Kudamm na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Pension Fischer am Kudamm, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Pension Fischer am Kudamm, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Pension Fischer am Kudamm.

  • Hotel Pension Fischer am Kudamm

Hotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - HotelyHotel Pension Fischer am Kudamm Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Pension Fischer am Kudamm
Ulice:  Nürnberger Str. 24a
Město:  10789 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1134 Kč
47 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento příjemný penzion se nachází v centru Berlína, mezi známým obchodním domem KaDeWe a Pamětním kostelem císaře Viléma, a nabízí útulné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Soukromý Hotel Pension Fischer am Kudamm stojí v poklidné postranní ulici v elegantní berlínské čtvrti Charlottenburg, pouhé 2 minuty chůze od oblíbených nákupních ulic Kurfürstendamm a Tauentzienstraße. Jen pár kroků to budete mít na stanici metra Augsburger Straße, odkud se snadno dostanete po celém městě. Hotel se nachází v tradiční berlínské budově a jeho prostorné pokoje mají vlastní koupelnu, krásné historické dveře a vysoké stropy. Na chodbě je navíc další koupelna s vanou. Na požádání je k dispozici žehlička, trezor, rychlovarná konvice a služba praní prádla a ve vstupní hale najdete telefon na mince.


Důležité informace

Upozorňujeme, že na rezervace 3 a více pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a dodatečné poplatky.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen37 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter