Evropa > Německo > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > H10 Berlin Ku'damm

Informace o H10 Berlin Ku'damm

Vítáme Vás na stránce H10 Berlin Ku'damm na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu H10 Berlin Ku'damm, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt H10 Berlin Ku'damm, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro H10 Berlin Ku'damm.

  • H10 Berlin Ku'damm

H10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - HotelyH10 Berlin Ku'damm Berlín - Pensionhotel - Hotely
Název:  H10 Berlin Ku'damm
Ulice:  Joachimsthaler Str. 31-32
Město:  10719 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1547 Kč
64 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento elegantní hotel stojí jen 200 metrů od berlínské nákupní ulice Kurfürstendamm a nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování v soukromé garáži, vlastní lázně a posilovnu. Má velké, moderně zařízené a zvukotěsné pokoje. Čtyřhvězdičkový hotel H10 Berlin Ku’damm nabízí pokoje a apartmány s dřevěnými podlahami a velkými okny. Moderní komfort zahrnuje trezor velikosti notebooku, TV s plochou obrazovkou a automatickou kontrolu teploty. K dispozici je USB a audiovizuální porty. Stylová restaurace H10 Ku’damm podává každé ráno snídaně formou bufetu a výběr jídel středomořské a mezinárodní kuchyně. V okruhu 5 minut najdete řadu restaurací a barů. Na stanici metra Kurfürstendamm dojdete za 1 minutu. K berlínské Zoo a pamětnímu kostelu císaře Viléma dojdete za 10 minut. Z ulice Kurfürstendamm jezdí přímé autobusy na výstaviště ICC a letiště Tegel.


Důležité informace

Upozorňujeme, že počet parkovacích míst je omezený a jejich dostupnost závisí na momentální obsazenosti.

Zajímavosti v okolí

Berlín6 kmBerlín zajímavosti
Berlín6 kmBerlín Alexanderplatz
Mittenwalde30 kmMittenwalde Braniborsko
Motzen38 kmMotzen Motzener See
Luckenwalde48 kmLuckenwalde vodní park
 
 
facebook g+ twitter