Asie > Izrael > Tel Aviv > Dan Tel Aviv Hotel

Informace o Dan Tel Aviv Hotel

Vítáme Vás na stránce Dan Tel Aviv Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dan Tel Aviv Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dan Tel Aviv Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dan Tel Aviv Hotel.

  • Dan Tel Aviv Hotel

Dan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyDan Tel Aviv Hotel Tel Aviv - Pensionhotel - Hotely
Název:  Dan Tel Aviv Hotel
Ulice:  99 Hayarkon Street
Město:  63432 Tel Aviv
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6664 Kč
$311
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitrubgrotrnlarzh

Rychlý popis

Dan Tel Aviv je jedním z nejvyhlášenějších hotelů ve městě a má vynikající polohu na pláži s výhledem na Středozemní moře. Nabízí velký venkovní bazén se sluneční terasou a výhledem na pláž. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Hotel má 280 prostorných a překrásně zařízených pokojů. Mnohé poskytují nádherný výhled na moře. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a zahrnují luxusní koupelnu. Dan Tel Aviv Hotel nabízí pestrou škálu volnočasových aktivit. Najdete zde krytý bazén, fitcentrum, saunu nebo vířivku. Provádějí se zde také různé ozdravné procedury. Restaurace se specializuje na pokrmy moderní izraelské kuchyně, podává se v ní ale i řada středomořských jídel. Restaurace a bar poskytují nádherný výhled na moře. Hotel se nachází na rušné ulici Hayarkon, v pěší vzdálenosti od obchodů, kaváren a restaurací. Do malebné historické čtvrti Jaffa dojdou hosté snadno po pobřežní promenádě.

 
 
facebook g+ twitter