Asie > Izrael > Tel Aviv > Crowne Plaza Tel Aviv City Center

Informace o Crowne Plaza Tel Aviv City Center

Vítáme Vás na stránce Crowne Plaza Tel Aviv City Center na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Crowne Plaza Tel Aviv City Center, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Crowne Plaza Tel Aviv City Center, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Crowne Plaza Tel Aviv City Center.

  • Crowne Plaza Tel Aviv City Center

Crowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - HotelyCrowne Plaza Tel Aviv City Center Tel Aviv - Pensionhotel - Hotely
Název:  Crowne Plaza Tel Aviv City Center
Ulice:  136 Menachem Begin Road
Město:  67011 Tel Aviv
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3630 Kč
$155
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Crowne Plaza Tel Aviv City Center je možná nejmodernější hotel v Tel Avivu. Stojí u nákupního centra Azrieli a nabízí jedinečné pokoje s výhledem na město. Hosté mají volný vstup do fitness centra s 50metrovým bazénem, ​​saunou a wellness zázemím. Crowne Plaza nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, LCD TV a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Ve většině je osobní počítač a mediální centrum s webovou kamerou. V ceně některých pokojů je zahrnutý vstup do Executive Lounge. V 11. patře se můžete najíst v gurmánské restauraci se sushi barem, která je otevřená na snídaně, obědy i večeře. Připravují se zde kreativní košer jídla. Na vinném lístku najdete nejlepší izraelské značky. Executive Lounge ve 20. patře nabízí nádherný výhled. VIP servis je k dispozici od rána do 23:00. Hned při vstupu vás neobvyklý interiér hotelu upoutá svým minimalistickým stylem, kontrastními barvami a výstavou videoartu. Budova stojí jen pár kroků od komplexu Sarona, nákupního, rekreačního a kulturního centra. Jedná se o 37 obnovených templářských domů, kde nyní sídlí kavárny, restaurace, galerie a obchody. Jsou zde svěží zelené zahrady, konají se zde umělecké a historické výstavy, pouliční divadelní představení, koncerty a venkovní filmové projekce. Nechybí ani hudební zahrada a ekobazén. Hned u hotelu je také vlakové nádraží HaShalom, které je obklopené několika nejpůsobivějšími mrakodrapy v Tel Avivu. K moři jezdí bezplatná kyvadlová doprava. Cesta na letiště Bena Guriona trvá 15 minut a lze k němu zajistit odvoz.


Důležité informace

V souladu s místními daňovými zákony musejí občané Izraele platit DPH. Tato daň není automaticky započítávána do celkové ceny rezervace. Upozorňujeme, že děti mladší 18 let nesmí do bazénu, sauny a wellness. Vstup do Lounge je pouze v ceně pokojů Club. Bezplatná kyvadlová doprava na pláž jezdí každé 2 hodiny od 10:00 do 22:00. Kyvadlová doprava na letiště Bena Guriona z hotelu odjíždí v 11:00, 13:00, 15:00, 19:00 a 21:00. Upozorňujeme, že je za příplatek a místo je třeba objednat předem.

 
 
facebook g+ twitter