Asie > Izrael > Jerusalem > Prima Park Hotel Jerusalem

Informace o Prima Park Hotel Jerusalem

Vítáme Vás na stránce Prima Park Hotel Jerusalem na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Prima Park Hotel Jerusalem, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Prima Park Hotel Jerusalem, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Prima Park Hotel Jerusalem.

  • Prima Park Hotel Jerusalem

Prima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyPrima Park Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - Hotely
Název:  Prima Park Hotel Jerusalem
Ulice:  2 Vilnay Street
Město:  95435 Jerusalem
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2128 Kč
$90
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Prima Park Hotel Jerusalem stojí kousek od Izraelského muzea a parlamentu Knesset. Nabízí neplacené parkování a bezplatné připojení na internet. Přímo před hotelem zastavují autobusy. Cesta do historického centra města trvá přibližně 15 minut. Park Hotel poskytuje prostorné pokoje s TV s několika programy a pokoje v nejvyšším podlaží s panoramatickým výhledem na město. Prima Park Hotel Jerusalem nabízí hostům možnost využít bazén, tenisový a squashový kurt v centru Cosell. Poukázky si hosté vyzvednou na recepci. Hosté hotelu mohou zdarma využívat krytý bazén, tenisové a squashové kurty a fitness centrum v nedalekém kampusu Hebrejské univerzity Givat Ram. K dispozici je neplacené parkoviště.


Důležité informace

V souladu s místními zákony se státním příslušníkům Izraele účtuje DPH. Tato daň není automaticky započtena do celkové ceny rezervace.

 
 
facebook g+ twitter