Asie > Izrael > Jerusalem > Leonardo Plaza Hotel Jerusalem

Informace o Leonardo Plaza Hotel Jerusalem

Vítáme Vás na stránce Leonardo Plaza Hotel Jerusalem na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Leonardo Plaza Hotel Jerusalem, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Leonardo Plaza Hotel Jerusalem, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Leonardo Plaza Hotel Jerusalem.

  • Leonardo Plaza Hotel Jerusalem

Leonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyLeonardo Plaza Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - Hotely
Název:  Leonardo Plaza Hotel Jerusalem
Ulice:  47 King George Street
Město:  91076 Jerusalem
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3760 Kč
$159
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Leonardo Plaza Hotel Jerusalem stojí jen 15 minut pěšky od Starého Města. Nabízí wellness, venkovní bazén a elegantní i prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Kuchyně je glatt košer. Leonardo Plaza Hotel Jerusalem poskytuje výhled na park Gan Ha’atzmaut a nachází se poblíž rušné čtvrti Nachalat Šiva. Snadno se odtud dostanete do historického centra i nové části města. V hotelu je italská restaurace Primavera, která je jednou z nejlepších v Jeruzalémě. Budova stojí v těsné blízkosti malebné synagogy a do nákupního centra Mamilla Mall dojdete za 15 minut. Leonardo Plaza Hotel Jerusalem poskytuje v létě bazén, který byl v roce 2014 rekonstruován. Najdete u něj lehátka, slunečníky a v pozadí hraje příjemná hudba. Kavárna u bazénu podává nápoje a občerstvení. V lázních je k dispozici sauna, vířivka a také fitness centrum.

 
 
facebook g+ twitter