Asie > Izrael > Jerusalem > Dan Boutique Hotel Jerusalem

Informace o Dan Boutique Hotel Jerusalem

Vítáme Vás na stránce Dan Boutique Hotel Jerusalem na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dan Boutique Hotel Jerusalem, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dan Boutique Hotel Jerusalem, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dan Boutique Hotel Jerusalem.

  • Dan Boutique Hotel Jerusalem

Dan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyDan Boutique Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - Hotely
Název:  Dan Boutique Hotel Jerusalem
Ulice:  31 Hebron Road
Město:  93546 Jerusalem
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3618 Kč
$153
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Dan Boutique Hotel se nachází v Jeruzalému, jen 200 metrů od zábavního areálu First Station. Nabízí prostorné pokoje s klimatizací a služby upravené na míru. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a k dispozici je velká zařízená terasa a bezplatné parkoviště. Dostupnost volných parkovacích míst však nelze zaručit. Pokoje se vyznačují interiéry v soudobém stylu a jsou vybavené kabelovou TV, miniledničkou, příslušenstvím na přípravu čaje kávy a trezorem. V každém je také koupelna s fénem a z některých se otevírá překrásný výhled na horu Sion a na jeruzalémské Staré město. Každé ráno se tu podává pestrá a čerstvá snídaně formou bufetu. Ve vstupní hale je pak restaurace GAN-DAN s nabídkou lehkých jídel. Večer si zde mohou hosté zajít do stylového baru a relaxovat u koktejlu. Hosté se mohou v hotelu Dan Boutique udržovat v kondici v dobře vybavené posilovně a odpočívat ve slunné relaxační zóně a kochat se výhledem na hory.


Důležité informace

V souladu s místními daňovými zákony se občanům Izraele účtuje DPH. Tato daň není automaticky zahrnuta v celkové ceně rezervace. Upozorňujeme, že počet parkovacích míst je omezený, a parkoviště tak lze využívat v závislosti na momentální obsazenosti. Může se stát, že v sobotu a o židovských svátcích se přihlášení do hotelu posune až na dobu po 17:00.

 
 
facebook g+ twitter