Asie > Izrael > Jerusalem > King David Hotel Jerusalem

Informace o King David Hotel Jerusalem

Vítáme Vás na stránce King David Hotel Jerusalem na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu King David Hotel Jerusalem, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt King David Hotel Jerusalem, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro King David Hotel Jerusalem.

  • King David Hotel Jerusalem

King David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - HotelyKing David Hotel Jerusalem Jerusalem - Pensionhotel - Hotely
Název:  King David Hotel Jerusalem
Ulice:  23 King David Street
Město:  94101 Jerusalem
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
9837 Kč
$420
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithurubgnorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel King David patří k nejslavnějším hotelům v Jeruzalémě a nabízí luxusní zařízení, panoramatický výhled a venkovní bazén. Z rozlehlé zahrady se můžete kochat výhledem na 15 minut chůze vzdálené historické centrum města. Wi-Fi je dostupné zdarma. King David Hotel Jerusalem poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, LCD TV, mramorovou koupelnou a v řadě případů také s výhledem na historické centrum města a na horu Sion. Hotel King David má celkem 4 restaurace včetně oblíbené restaurace King's Garden, ve které se tradiční pokrmy izraelské kuchyně podávají pod širým nebem. Sportovní zařízení hotelu King David zahrnuje tenisový kurt i moderní fitness centrum. V létě je pak k dispozici venkovní bazén a bazén pro děti. Hotel King David se těší centrální poloze, jen několik kroků od čtvrti Yemin Moshe či obchodního domu Manila Mall, a je doporučován v mnoha cestovních průvodcích i časopisech.


Důležité informace

V souladu s místními daňovými zákony musejí občané Izraele platit DPH. Tato daň není automaticky započítávána do celkové ceny rezervace. Upozorňujeme, že v hotelu se lze ubytovat s malým a vycvičenými domácími mazlíčky.

 
 
facebook g+ twitter