Asie > Izrael > Eilat > Isrotel Royal Garden All-Suites Hotel

Informace o Isrotel Royal Garden All-Suites Hotel

Vítáme Vás na stránce Isrotel Royal Garden All-Suites Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Isrotel Royal Garden All-Suites Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Isrotel Royal Garden All-Suites Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Isrotel Royal Garden All-Suites Hotel.

  • Isrotel Royal Garden All-Suites Hotel

Isrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyIsrotel Royal Garden All-Suites Hotel Eilat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Isrotel Royal Garden All-Suites Hotel
Ulice:  North Beach
Město:  88000 Eilat
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2760 Kč
$117
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurunofitrnlarzh

Rychlý popis

Royal Garden se nachází v oblasti lagun u severní pláže ve městě Eilat, uprostřed zahrady s palmami a 5 nepravidelnými bazény, a nabízí gurmánskou restauraci a prostorná apartmá s kompletně vybaveným kuchyňským koutem. Všechna apartmá v hotelu Isrotel Royal Garden mají balkon, klimatizaci a Wi-Fi zdarma. Ve všech najdete také dřevěný nábytek, jídelní kout a posezení. Hlavní restaurace nabízí izraelskou snídani a oběd i večeři formou bufetu. Café Boulevard podává čerstvě uvařenou kávu a občerstvení a Ranch House se specializuje na steaky a grilovaná a vegetariánská jídla. Volný čas mohou dospělí strávit v posilovně nebo wellness centru a děti zase v herně. Ve večerních hodinách se v divadle konají představení ve stylu Las Vegas. K podvodní observatoři dojedete od hotelu za 10 minut.


Důležité informace

Rezervaci pobytu může provést pouze dospělý. Osoby mladší 18 let se v hotelu mohou ubytovat pouze v doprovodu osoby starší 21 let. Vezměte prosím na vědomí, že posilovna je přístupná pouze pro osoby od 18 let. Na rezervace 10 a více pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a další poplatky.

 
 
facebook g+ twitter