Asie > Izrael > Eilat > Dan Eilat Hotel

Informace o Dan Eilat Hotel

Vítáme Vás na stránce Dan Eilat Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dan Eilat Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dan Eilat Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dan Eilat Hotel.

  • Dan Eilat Hotel

Dan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - HotelyDan Eilat Hotel Eilat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Dan Eilat Hotel
Ulice:  North Beach
Město:  88101 Eilat
Země:  Izrael
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4341 Kč
$184
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Dan Eilat nabízí luxusní pokoje, které disponují balkonem s výhledem na moře nebo na bazén a jeho okolí. Hotel se nachází na panoramatickém místě u pláže na břehu Rudého moře. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a parkoviště. V elegantních pokojích vybavených TV s plochou obrazovkou najdete koupelnu s exkluzivními toaletními potřebami. Pokoje jsou vyzdobeny v teplých barvách a zemitých odstínech. U tvarovaného bazénu je skluzavka. K rekreačním zařízením hotelu patří squashové kurty, venkovní vířivka a moderní wellness centrum. Děti všech věkových kategorií se mohou zabavit v Danyland klubu s profesionálním personálem a spoustou aktivit. Každé ráno se podává bohatá a pestrá snídaně ve formě bufetu. Dan Eilat Hotel má také restaurace a bary, kde se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně, nápoje a gurmánská menu. Hotel stojí 3 km od centra města Eilat. Na letiště Eilat dojedete autem za 5 minut.

 
 
facebook g+ twitter