Asie > Jordánsko > Ammán > InterContinental Jordan

Informace o InterContinental Jordan

Vítáme Vás na stránce InterContinental Jordan na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu InterContinental Jordan, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt InterContinental Jordan, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro InterContinental Jordan.

  • InterContinental Jordan

InterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - HotelyInterContinental Jordan Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  InterContinental Jordan
Ulice:  Islamic College Street, Between 2nd & 3rd Circle
Město:  1118 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2555 Kč
98 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

InterContinental nabízí kombinaci moderního ubytování a místního stylu v diplomatické čtvrti Ammánu. K vybavení hotelu patří bazén lemovaný palmami, impozantní krytý bazén a lázně s vířivkou a masážemi. InterContinental Jordan má praktické a elegantní pokoje zařízené designovým nábytkem. Mají prostorný obývací pokoj se sedací soupravou, satelitní TV a luxusní koupelnu s vanou. V restauraci Boulevard Café se každé ráno podává domácí pečivo a moučníky, v průběhu dne občerstvení a před večeří aperitivy. Restaurace je vybavena velkými pohovkami a v její uvolněné atmosféře se můžete setkat s místními obyvateli. Personál nepřetržitě otevřené recepce vám pomůže s plánováním výletů a exkurzí do jordánské Rudé pouště. InterContinental Hotel se nachází 2 km od Ammánské citadely a 5 minut jízdy od elegantního obchodního domu Al Mukhtar.


Důležité informace

Víza jsou vyžadována u všech hostů s výjimkou následujících: Občanů států Bahrajn, Egypt, Irák, Kuvajt, Omán, Katar, Saúdská Arábie, Syrská arabská republika, Spojené arabské emiráty a Jemen. Občané Austrálie, Kanady, Japonska, Nového Zélandu a západní Evropy obdrží víza při příjezdu na letišti v Jordánu. Pokud nejste držitelem cestovního pasu žádné z výše uvedených zemí, zařiďte si prosím vízum před příjezdem.

 
 
facebook g+ twitter